ההתקן שלך דורש עדכון

 

תודה רבה על האמון בהתקן ההתממשקות של צ'יטה עם ווקומרס.

מה שהתחיל בתור פיתרון פשוט לבעיה ששמנו לב שהרבה בעלי חנויות חווים, הפך להיות ההתקן המוביל בישראל לבחירת נקודות חלוקה בחנויות אינטרנטיות שחוסך לכם, המשתמשים שלנו, שעות רבות של "העתק הדבק" והתחברויות למערכות שונות ומספק ללקוחות שלכם צורה ברורה ופשוטה לבחור לאן יגיע המשלוח שלהם.

כמו עם כל פרויקט בתחילת דרכו, תוך כדי עבודה והתקנות על אתרים נוספים, נתקלנו בבעיות והתאמות שנדרשו באתרים ספציפיים.
בנוסף, בשנה האחרונה, הקשבנו לפניות שלכם ושחררנו 26 שדרוגים כדי לשפר את החוויה, לפתור באגים ולהתאים את ההתקן לצרכים שלכם.

עכשיו הגענו לשלב הבא באבולוציה של ההתקן!

אנחנו גאים לשחרר את גרסה 4.1
זהו השדרוג הכי גדול שעשינו עד עכשיו וכולל כמה חלקים מרכזיים:
  • מהירות – מאחר ועד עכשיו ההתקן היה קורא לשרת של צ'יטה עם כל טעינה של המפה כדי לקבל בחזרה את הנקודות הרלוונטיות, זה גרם לעיקובים ולפעמים לבעיות בטעינה על מכשירים עם חיבור חלש.
    עכשיו, אנחנו בודקים כל 4 שעות בצורה אוטומטית אילו נקודות זמינות מה שהוריד את זמן הטעינה מבערך 10 שניות למתחת ל-2 שניות (תלוי במהירות השרת של האתר שלך), אנחנו בטוחים שזה ישפיע לטובה על אחוז ההמרה בחנות שלך.
  • עדכונים אוטומטיים – אם עד עכשיו, עם כל עדכון הייתם צריכים לפנות אלינו כדי לקבל את ההתקן החדש, להסיר את ההתקן הישן ולהעלות את הגרסה החדשה; עכשיו, תוכלו לעדכן את ההתקן בצורה אוטומטית בקליק אחד, ישירות מממשק ההתקנים של וורדפרס.
  • אבטחה – לאחר שדרוג מערכת האבטחה בצד של צ'יטה, התאמנו את ההתקן לעבוד מול הכלים וההגבלות החדשות כדי שהמידע יעבור בין האתר שלך למערכת המשלוחים בצורה נקייה ומאובטחת לטובת הלקוחות שלך והשקט הנפשי שלך (ושלנו 😃)
בשביל להכיל את השינויים הנ"ל, גם עדכנו את מערכת הרכישה של רשיון ההתקן.

לחץ כאן כדי להוריד את הגרסה החדשה

התממשקות לווקומרס – $135 לשנה
 
 

מאחורי הקלעים

התקנה פשוטה בשני שלבים ו-4 דקות. צור מפתח API של גוגל מפות והגדר איסוף מקומי בהגדרות השילוח של Woocommerce או Magento

Example
Example
Example
Example
Example